Jälleenmyyjämme palvelevat sinua eri puolilla Suomea

Jussakka on Suomen käsityöyrittäjät SKYT ry:n jäsen ja siksi tuotteitamme on tarjolla oman verkkokauppamme lisäksi myös jäsenten yhteisessä MadeBy-verkkokaupassa ja yhdistyksen kivijalkamyymälässä Tampereelta. Muita jälleenmyyjiä löytyy eri puolilta Suomea.

Yhdistyksen toinen kauppa Huittisissa sulkee ovensa tammikuun lopussa, mutta palveluksessasi on vielä tusinan verran kivijalkamyymälöitä. Näissä pisteissä on tarjolla Jussakan tuotteita joko suppeampi tai kattavampi valikoima:

ESPOO
Omnia shop

HELSINKI
TaavaNainen

INARI
Siida shop

JYVÄSKYLÄ
Suomen käsityön museo

KAKSLAUTTANEN
Finnish Design Shop

KUOPIO
Soppi - Kotimaisen käsityön paratiisi

LAPINJÄRVI
Ullakkopuoti

LEVI
Shoppi Levi

OULU
Aittaputtiikki

RAAHE
Kuutostiimi - käsityö- ja lahjamyymälä

TAMPERE
Käsityökortteli - Kehräsaaren kauppa

UUSIKAUPUNKI
Pikkukylän PuotiSuosituimmat haut

Suosituimmat haut

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit